Apie UAB „Baltic Arms“

1997 metais Vilniaus centre įsikūrusi UAB „Baltic Arms“ vykdo mažmeninę ir didmeninę prekyba ginklais, jų dalimis, priedėliais ir šaudmenimis bei užsiima karinės paskirties, tarnybinių, sportinių, medžioklinių, savigynos ginklų taisymu.

 

Bendrovės misija – teikti klientų lūkesčius, poreikius ir reikalavimus atitinkančias efektyvias bei veiklos rezultatyvumą didinančias prekybos, komercinio tarpininkavimo bei remonto ir/ar gamybos paslaugas, kuriant aukščiausius standartus atitinkančią verslo aplinką.

 

Bendrovės vizija – tapti aukštus konkurencingos rinkos reikalavimus atitinkančia kompanija, orientuota į aukštą teikiamų paslaugų ir produktų kokybę bei klientų aptarnavimo lygį.

 

Bendrovės vizija ir misija įgyvendinama taikant sekančias nuostatas:

 

·      Tobulinant ir palaikant įmonės kokybės vadybos sistemą, atitinkančią LST EN ISO 9001 standarto ir susijusių Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimus, didinti jos veikimo rezultatyvumą.

·      Keliant įmonės darbuotojų vadybinę ir techninę kompetenciją, ugdant savarankiškumą ir kūrybiškumą bei asmeninę atsakomybę, suteikiant sąlygas ir motyvaciją dirbti demokratiškoje ir atviroje atmosferoje.

·      Teikiant klientui kokybiškas, jo poreikius ir reikalavimus bei įmonės įsipareigojimus atitinkančias paslaugas ir produktus.

·      Palaikant ilgalaikius, abipusiai naudingo bendradarbiavimo, pagarbos ir lygiateisiškumo principais grįstus santykius su tiekėjais ir partneriais.

·      Taikant saugias bei aplinką saugančias technologijas paslaugų teikimo procesų palaikymui ir kokybei bei patikimumui užtikrinti.

·      Kaupiant ir analizuojant duomenis įmonės veiklai planuoti, priimti faktais pagrįstus verslo ir valdymo sprendimus.

·      Peržiūrint politikos nuostatas, išlaikant ją aktualią, nustatant naujus tikslus ir uždavinius, siekiant nuolatinio tobulėjimo ir veiksmingumo.

Rekvizitai: 

 

Įmonės kodas 110786047

 

PVM mokėtojo kodas LT107860410

 

UAB Baltic Arms atsiskaitomosios sąskaitos:

 

1.         AB Citadele banka Lietuvos filialas  LT97 7290 0000 1046 7002

2.         AB Šiaulių banko Vilniaus filialas  LT22 7180 3000 1346 7354