Privatumo politika

UAB ,,BALTIC ARMS" PRIVATUMO IR SLAPUKŲ POLITIKA

 

UAB „Baltic Arms“ gerbia klientų privatumą ir tvarko asmens duomenis tik konkrečiai apibrėžtais tikslais ir apimtimi laikydamasi Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo, Europos Sąjungos asmens duomenų apsaugos teisės aktų, kitų susijusių teisės aktų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. 

Informuojame, kad UAB „Baltic Arms“ įstatymų nustatyta tvarka tvarko lankytojų, pareiškusių prašymus sutarčiai sudaryti, susikūrusio svetainėje paskyrą ir/ar išsiuntusio susisiekimo formą, duomenis (vardas, pavardė, kontaktinė informacija, pateikta lankytojo žinutė, registracijos adresas, įmonės pavadinimas, įmonės kodas, PVM kodas, ir banko sąskaita).  

 

 

Slapukai. Čia pateikiame informaciją apie UAB „Baltic Arms“ svetainėje BalticArms.Lt (toliau – svetainė) naudojamus slapukus.

 

Slapukai (angl. cookies) – tai mažos rinkmenos, siunčiamos į svetainės lankytojo tinklo naršyklę ir saugomos Jūsų naudojamame įrenginyje.

 

Šioje svetainėje slapukais renkama tik informacija, kuri yra standartiškai renkama elektroninių parduotuvių atviro kodo platformos OpenCart veikimo tikslais.

 

Šioje svetainėje slapukais gaunama informacija naudojama šiais apibendrintais tikslais: 

svetainės patogumui ir funkcionalumui užtikrinti;

svetainei tobulinti taip, kad ji dar geriau atitiktų lankytojų poreikius;

išanalizavus naudojimąsi šia svetaine, kurti naujas paslaugas ir plėtoti esamas.

 

Šioje svetainėje gali būti naudojami šių tipų slapukai: 

techniniai slapukai – tai slapukai, kurie būtini šios svetainės veikimui;

funkciniai slapukai – tai slapukai, kurie, nors ir nėra būtini, labai pagerina šios svetainės veikimą, kokybę ir jos lankytojų patirtį; 

analitiniai slapukai – tai slapukai, kurie naudojami šios svetainės lankytojų navigacijos metodų statistinei analizei parengti; surinkti šių slapukų duomenys naudojami anonimiškai; 

socialinių tinklų slapukai – tai slapukai, kurie būtini norint savo socialinio profilio paskyroje naudoti šios svetainės informaciją.

 

Sutikimą naudoti slapukus galite duoti šiais būdais: 

neištrindami jų ir (ar) nepakeisdami savo interneto naršyklės nustatymų taip, kad ji nepriimtų slapukų;

išreikšdami sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. 

Mums duotą leidimą naudoti slapukus galite bet kuriuo metu atšaukti pakeitę savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad ji nepriimtų slapukų. Pakeitimas priklauso nuo Jūsų naudojamos operacinės sistemos ir interneto naršyklės. Išsamią informaciją apie slapukus, jų naudojimą, galimybes jų atsisakyti rasite adresu http://AllAboutCookies.org arba http://google.com/privacy_ads.html.

 

Atkreipiame dėmesį, kad kai kuriais atvejais nesutikimas su slapukais ar jų ištrynimas, ypač – techninių ir funkcinių slapukų išjungimas, gali sulėtinti naršymą, apriboti tam tikrų šios svetainės funkcijų veikimą.

 

UAB „Baltic Arms“ veiksmai ar neveikimas, susiję su duomenų subjekto teisių įgyvendinimu, gali būti skundžiami Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (A. Juozapavičiaus g. 6, 09310 Vilnius, faks. (8 5) 261 9494, el. paštas ada@ada.lt) Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nustatyta tvarka.