BBB...Beretės...Baskai...Bergara

BBB...Beretės...Baskai...Bergara

BBB...Beretės...Baskai...Bergara
Jeigu aklai tikėti vikipedija ir internetiniais vertimais, tai Bergara - miestas ir savivaldybė, įsikūrusi Gipuzkoa provincijoje, Baskų krašto autonominėje bendruomenėje, Ispanijos šiaurėje. <...> buvo ta vieta, kur broliai Juanas José ir Fausto Elhuyarai atrado vilkolakius. Gerai, kad galima paskaityti informaciją angliškai, tada sužinai, kad broliukai atrado ne vilkolakius, o volframą. Tai toks sunkus metalas iš kurio, jeigu vėl gi tikėti internetu, gaminamos net ir kulkos. Gal tiems vilkolakiams?
O mūsų šiandienos postas skirtas kitam metalui – aliuminiui.
Kadangi beretuoti baskai šiame regione dar vis kalba savo istorine baskų kalba, todėl Bergaroje įsikūrusio ginklų gamintojo firma vadinasi Bergara, o ne ispanišku stiliumi – Vergara. Matyt nepriklausoma baskiška dvasia lėmė, kad firma dešimtmečius gamina labai kokybiškus standartinius graižtvinius šautuvus, lyg jie buvo pagaminti pagal specialų užsakymą.
Grįžkime prie aliuminio. Matyt sekdama moderniomis tendencijomis, Bergara gali pasiūlyti tolimojo šaudymo šauliams B14 Bergara Match Precision šautuvų seriją su aliuminio buože (angl. BMP Chassis Stock). Tikėdami, kad rimti šauliai jau dėliojasi pokarantininių PRS, F-Class (FTR), snaipingo ir pan. varžybų grafikus, UAB Baltic Arms iki š. m. gegužės 1 d. siūlo įsigyti Bergara B14 BMP šautuvų su 10 procentų nuolaida, na, o klasikos gerbėjams specialus pasiūlymas – Bergara .308 Winchester B14 24" HMR. Visos kainos atnaujintoje svetainėje.