Home sweet home!

Home sweet home!

Home sweet home! Namai yra vieta, kur gerai ir saugiai turi jaustis visi: šeimos nariai, šunys, katės ir net žuvytės akvariume. Todėl namus reikia turėti kuo saugoti. Medžiokliniai „graižtvai“ tam netinka, pistoletai-revolveriai yra gerai, bet yra ir geresnis, nors ir kiek primirštas ginklas. Tikint legendomis, Laukiniuose Vakaruose mietelio gyventojai tiksliai nežinojo kas ir kiek turi revolverių ar winchester‘ių, tačiau kiek miestelyje turima lygiavamzdžių visi žinojo tiksliai.
Kas galėtų paneigti, kad 1985 metais pasirodęs filmas „Commando“ su Arnoldu Švarcenegeriu neįkvėpė italų ginklų gamintojo Luigi Franchi S.p.A. sukurti lygiavamzdį šautuvą SPAS12 (filme trūko tokio įsimintino „vamzdžio“) ir 1979 metais nustebinti pasaulį. Arnis suprato visą situacijos svarbą ir pirmajame „Terminatoriuje“ pasirodė ir su SPAS12. Šiuo metu UAB Baltic Arms parduotuvėje didelių, apokaliptinio dizaino pusiau automatinių lygiavamzdžių vertintojams galime pasiūlyti naujesnę SPAS12 modifikaciją – SPAS15 (1199 eurų).
Tradicinių „pompų“ vertintojams galime pasiūlyti vokiečių gamybos lygiavamzdžius: Pallas P-Tac Tactical Short (390 eurų) ir Pallas P-Tac Home Defence (375 eurų).
Netradicinių sprendimų mėgėjams turi specialų pasiūlymą – kombinuotą šautuvą KRIEGHOFF Optima 12/76 - 30-06. Kai kas pakraipytų pirštu prie smilkinio, kaip galima su beveik 10000 eurų kainuojančiu šautuvu ginti savo namus. O kodėl gi ne, gynybai visos priemonės tinka. Parduotuvėje dar turime šautuvą KRIEGHOFF Optima 20/76 - 9.3x74R už beveik 29000 eurų. Tokie ginklai neperkami kaip investicija. Jais reikia grožėtis pačiam, perduoti džiaugtis šeimos ateities kartoms. Jie parodo tiek parduotuvės, tiek ir pirkėjo „lygį“...